Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakit letiltottam a facebook...

Jekibaba kérdése:

Valakit letiltottam a facebookrol aztan pedig megvaltoztattam a nevem. Kis idom mulva pedig ramirt es mar nem volt letiltva. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mert megváltoztattad a nevedet
2014. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanarról a profilról, amit letiltottál? szerintem csinált egy újat, és arról írt.
2014. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csinalt mas facebookot, csak en valtoztattam meg a nevemet.
2014. márc. 7. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor viszont feloldottad, csak nem emlékszel rá. attól, hogy átírod a neved, neked is ugyanaz a profilod.
2014. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a letiltottjaid listáját, hogy benne van-e.
2014. márc. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Letiltottam es utana megvaltoztattam a nevemet. Csak ennyi. Par nap mulva mar irt es nem volt letiltva. Ez hogy lehet? Ezutan megint letiltottam
2014. márc. 10. 09:56
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Háromszor kellett letiltanom, mire úgy is maradt, csak én nevemet se változtattam meg meg semmit. Nem értem azóta se, de úgy látszik, legutóbb már sikerült rendesen. Am sztem emlékezne arra, ha feloldotta volna. Nyilván nem véletlenül tilt le valakit az ember és a letiltott partnerek listáját se szoktuk nap mint nap böngészni.
2014. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!