Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bunkóság nem visszaigazolni...

Bunkóság nem visszaigazolni ismerősöket Facebookon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy Facebook-felhasználó, de ettől függetlenül regisztrálva vagyok. Én soha nem jelölök be senkit, de engem néha-néha megtalálnak ismerősök, de én senkit sem jelölök vissza, mert úgy sem beszélnék velük neten keresztül. Ez bunkóság? Legtöbb emberrel naponta találkozok, ha ott megemlítik, hogy miért nem jelölöm vissza őket akkor visszajelölök, de egyéb esetben nem.


Ti mit gondolnátok arról az emberről, aki nem jelöl vissza? Nem akarom, hogy azt higgyék paraszt vagyok és csak azért nem jelölöm vissza őket, szóval ha ezen múlik bejelölök mindenkit, aztán max letiltom a news feed-et vagy akármi is a neve.


2014. márc. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban, amikor egynap 6 millió hírt elolvas az ember a portálokon, ezerféle impulzus éri minden irányból szerintem 5 perc múlva már nem fog emlékezni arra, hogy rákattintott a megjelölöm ismerősnek gombot. Én legalábbis nem tudnám felidézni, hogy most xy-t én bejelöltem vagy sem.

Viszont ha valaki direkt rádkeres, okkal jelöl be, nem csak ott jobb oldalt listázza ki a neved, akkor könnyen kibukhat, ilyen esetben én mondjuk lehet zokon is venném.

2014. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én se igazolok vissza olyannak akivel 10 éve nem beszéltem...

Van is kemény 10 ismerősöm. xĐ

2014. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés. ha másik szemszögből nézzük a helyzetet: azt mondod nem nagyon használod, szinte csak regisztrálva vagy, és emellett amúgy is találkozol némelyikkel nap mint nap. akkor végülis miért nem mind1 az, hogy ott van az ismerősök között, vagy nem.


ettől függetlenül persze én sem jelölök vissza akárkinek, de én például pont azért, mert rendszeresen használom, és engem zavarna, ha tele lenne olyan emberekkel a facebook-om, akik csak azért jelöltek be, mert 1x hallottak rólam.

2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!