Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HELP! Ebayel kapcsolatban...

HELP! Ebayel kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Szóval be vagyok regisztrálva ebayre. Az a helyzet, hogy nincs se paypalom, se bankkártyám. Tudom,hogy csak így lehetne rendelni...

DE!

Egy ismerősöm is be van regizve, a saját adataival.

Na már most..

Lehet-e olyat, hogy belép az én regisztrációmmal - ahol az én lakcímem van megadva ugye hogy ide jöjjön a cucc - és mikor rányom a rendelés gombra, akkor elvileg átirányítja a rendszer a paypalra. És akkor itt ő megadja a saját paypalját, számlaszámát??

Szóval lehet így? Attól hogy ő már rendelt a saját profiljával amihez megadta a paypalját, még az enyémmel is rendelhet, mert csak vásárlás esetén teszi össze a reget a paypallal, nincs egyben mindig a két dolog, nem?

Azért nem akarok az ő regjével rendelni, mert nagyon messze lakunk egymástól hogy ne az ő címére jöjjön a cucc.

Remélem érthető! Szóval lehet ezt így?



2014. márc. 7. 15:31
 1/2 soccerway ***** válasza:
Ő is megrendelheti a te címedre a cuccot, írhat be másodlagos címet a beállításokban.
2014. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokkal egyszerűbb - és biztonságosabb mindkettőtöknek - ha ő megrendeli a saját accountjával, saját paypallal és a te címedet adja meg szállítási címként.
2014. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!