Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ausztriába és Németországba...

Ausztriába és Németországba miért nincs Street View?

Figyelt kérdés

Az az érdekes hogy a környező országokba mind van, de e kettőben nincs (pedig úgy emlékszem hogy volt ezekben is).

Az arab meg a zűrös országokba megértem, de őnáluk miért nincs ?


2014. márc. 8. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára az ottani ombudscman , aki az emberi illetve személyiségi jogokkal foglalkozik , az nem engedélyezte.

Itt Mo.-on, is csak két éves huza-vona után engedélyezték nagy nehezen.

2014. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kispofa75:

"Itt Mo.-on, is csak két éves huza-vona után engedélyezték nagy nehezen."

...Amit azóta sem értek, tekintve hogy a NORC már évekkel ezelőtt körbefényképezte a nagyobb városaink utcáinak nagyrészét. Ott miért nem hallottunk jogi problémákról?

2014. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kimondottan Google-el volt nézetkülönbsége a hatóságoknak.

Azért egy kicsit túlzás azt állítani, hogy a nagyobb városokat fotózta le a Norc.

Bp., Debrecen, meg egy két apró alföldi városban 1-2 utca, meg a Balaton környéke. Legalábbis amikor utoljára a Norc-on szétnéztem, (1éve) akkor csak ennyi volt. :)

2014. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Van Németországban meg Ausztriában is Street View de csak a nagyobb városok vannak lefényképezve.

Azt hogy miért nem járták végig az egész országot nem tudom. Valószínűleg jogi probléma.

2014. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bécs elég nagy, de ott sem működik, inkább engedélyeztetési okok lehetnek a háttérben, ahogy fentebb írták.
2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!