Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr: hogyan is van ez?...

Tumblr: hogyan is van ez? Hogy lehetne ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy három éve vagyok aktív tumblis, de még sosem jöttem rá, hogy az alábbi dolog hogyan működik.


Sokszor láttam már, hogy rámegyek egy url-re és egyedül azt adja ki egy tiszta oldalon, hogy "this blog is moved" vagy valami hasonlót és ha rákattintok, akkor át leszek irányítva az aktuális blogjára az illetőnek.

Valami ilyesmi: [link]


Vagy így talán érthetőbb: [link]


Én is változtattam már meg többször is az url-t a saját blogomon, de nem kellett ezt így kiírkálni sehova, csak simán megváltozott és maga a blog is maradt úgy, ahogy addig is volt. Ha ezt én is így alkalmazom, hogy kirakom a "this blog is moved" táblát, akkor egy másik tumblr fiókon kell újrakezdenem az egészet, vagy az eddigi postok megmaradnak és átjönnek és ugyanúgy láthatóak lesznek az új tumblr blogomon is?

Ja, és ez alkalmazható a másodlagos blogoknál is? Mármint úgy értem, hogy lehet-e így egy önálló oldallá tenni egy sideblogot? Vagy esetleg valahogy máshogy megoldani? Egyáltalán lehetséges ez?


ui: bocsi, lehet, hogy ez így eléggé érthetetlen, de megpróbáltam a legjobbat kihozni magamból, ugyanis egyáltalán nem vagyok jó a magyarázásban :D



2014. márc. 10. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!