Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hol állíthatom...

Facebook-on hol állíthatom be, hogy mi hol helyezkedjen el az oldalon?

Figyelt kérdés

Régebben a megjelölések, üzenetek és értesítések a bal oldalon voltak, aztán vmi miatt átkerültek a jobb oldalra, sokáig ott volt. Mindig is angolul használtam a Facebookot, tegnap átállítottam magyarra, aztán vissza angolra megint. Most visszakerült a bal oldalra ez a három dolog.

Ezenkívül nekem úgy van, hogy jobb oldalon a szélén van a chat, és afölött az, hogy ki mit csinált 1-2 perccel ezelőtt. De láttam olyat, hogy ez a rész vkinek a chat mellett volt.

Hogy lehet ezeket a dolgokat állítgatni?



2014. márc. 11. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, a facebook néha variál, aztán meg kell szokni az újat.

Nem egyszerre áll át mindenkinél, hanem folyamatosan.

Van akinek még egy darabig a régi van, de előbb utóbb egyik pillanatról a másikra megváltozik majd náluk is.

2014. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem arról beszélek. Régen nekem ugyanolyan volt, mint most lett. Beléptem tegnap, átállítottam magyar nyelvűre, aztán kiléptem. Újra bejelentkeztem, és akkor változott VISSZA olyanra, mint RÉGEN volt... Nem egy újfajta kinézete lett, hanem egy régebbi.
2014. márc. 11. 20:19
 3/3 A kérdező kommentje:
(* Amikor újra bejelentkeztem, akkor visszaállítottam angolra.)
2014. márc. 11. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!