Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Linkedin küld automatikusan...

A Linkedin küld automatikusan levelet az ismerősöknek email-címre vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Linkedin tag. Kaptam egy ilyen levelet:


xy "would like to connect on LinkedIn. How would you like to respond?"



Ez a bizonyos xy egy olyan személy, akivel nagyon sok éve találkoztam valahol, ismerkedés céljából cseréltünk email-címet. Még akkor rögtön volt is úgy két levélváltás, de aztán én eltűntem, nem írtam többé neki.


Úgy sejtem, hogy ez a Linkedin meghívó csak azért jött, mert benne vagyok még a címlistájában. És biztos valami automatikus levél mindenkinek...

Vagy ezt ennek az xy-nak kellett produkálnia, tehát direkt ő hívott meg, így jelezvén, hogy folytathatnánk az ismerkedést? Ugye nem?


Aki ismeri ezt a Linkedint, az írna, hogy mi lehet a valóság?



2014. márc. 11. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Így van, a Linkedin, ha a felhasználó elrontja, akkor tényleg meghívja az email fiókjában található összes email címet a Linkedin rendszerébe.


[link]

2014. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!