Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonra internet, milyet...

Telefonra internet, milyet érdemes? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nemsokàra kapni fogok egy telefont, és ahhoz szeretnék előfizetést venni. A telefonon, facebookozni, viberen beszélni, youtuben videót nézni, e-mailezni, böngészni szeretnék, meg néha kicsit skypeolni. A kérdésem az lenne, hogy a felsorolt igényekhez, mekkora sebesség szükséges, illetve, hogy mekkora adatmennyiséget generálhat, tehát mennyi adatforgalom ajánlott minimum?

Nem nagyon értek hozzá ugyhogy értelmes válaszokat kérnék.



2014. márc. 11. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááát, ha csak mértékkel YouTube-ozol akkor elég lehet az 1 GB, de ha sokat akkor több fog kelleni.


Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy de a Telenornál van most ez a Telenor Próba cucc: [link]

Érdemes lenne ezt megfontolni. Az első hónapban 490 Ft, utána 2990 Ft ( hűség nélkül ). 2 GB van benne és akkor nagyjából fel is tudnád mérni mennyit használsz el egy hónapban.

2014. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont telenornál vagyok, micsoda véletlen :) Úgy látom, hogy csak meglévő előfizetéshez lehet igénybe venni. Milyen előfizetést lenne hozzá érdemes venni? A lényeg csak annyi lenne hogy 5-6ezer forint körül legyen havonta. Meg egyébként 1gb akkor elég lenne szerintem, mert csak 1x-1x néznék videót. Egyébként a skypeon vagy viberen ha hivok valakit, az mekkora adatforgalom lehet? Tehát ahhoz is elég lenne az 1gb?
2014. márc. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!