Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok olyat beállítani...

Hol tudok olyat beállítani Mozillában, hogy amikor felugrik a letöltés indítását jelző kis panel, az rar fájloknál mindig a fájl mentése ponton legyen?

Figyelt kérdés
A gond az hogy sokat töltök le rar kiterjesztést, de mindig azt a pontot jelöli ki a progi, hogy "Fájl megnyitása", miközben én menteni akarom és ez elég bosszantó. Mindig át kell állítani "fájl mentése" pontra. Ezzel nem lenne semmi baj, de valamiért a rar kiterjesztésnél inaktív a "Mostantól a hasonló fájlokkal is tegyen ugyanígy" rublika. Így nem tudom ezt automatizálni. Mi lenne a megoldás?
2009. dec. 14. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Firefox/Eszközök/Beállítások

[link]

2009. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Itt próbáltam én is, de a rar kiterjesztésű fájlok itt valamiért nem jelennek meg. Egyéb ötlet?
2009. dec. 14. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A Firefox angol nyelvű helpjében találtam megoldást:


Note: The Do this automatically for files like this from now on setting may be disabled when downloading files from certain websites. This can happen if the website's server incorrectly specifies the content type of the file. It also can happen if the server assigns "Content-Disposition: attachment" to the file.


Tehát röviden ha a szerver rosszul van beállítva.

2009. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget!
2009. dec. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!