Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet, hogy három napja...

Mitől lehet, hogy három napja százasával kapom a spamokat? Nem adtam meg sehova az e-mail címemet. Lehet valahogy védekezni ellene a szűrőn kívül? (freemailos vagyok)

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

azért a biztonság kedvéért, és kíváncsiságból is, írd be a Google kereső mezőjébe, az e-mail címedet, hogy hoz-e ki, találatot rá!

(esetleg nem küldtél tovább valami üzenetet, olyat ahol már pár (száz) email cím szerepelt feladóként?, PPT, Képek, vicc, küld tovább, stb.)

2009. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Artagora nevű "művészoldalon" fent vagyok, csak azt hozza ki, de oda már kb. 4 éve regisztráltam, a hülye spamok meg csak pár napja jönnek :S
2009. dec. 14. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Állits be spamszűrőt. Van ilyen a minden levelezőrendszerben. A Gmail-é a legjobb.
2009. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj Freemail Gépháznak.
2009. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normál módban már belépni sem lehet a Freemail-re, a Freemail Szimpla működik. Próbálj onnan belépni és írni nekik.
2009. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, majd megpróbálom... be van állítva a spamszűrő, majdnem a legerősebb, de még mindig dobálja az 'érkezett' mappába is, nem csak a spamdobozba :( Igazából nem szűrni szeretném, hanem megszünteti ezt a bosszantó áradatot... :((
2009. dec. 16. 07:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!