Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért így néz ki a Google?

Miért így néz ki a Google?

Figyelt kérdés

[link]


Minden nagyobbal van írva, és a találatok között is nagyobb a térköz mint régen ( pár nappal ezelőtt ).

Elég zavaró számomra.



2014. márc. 12. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Nekem eddig is ilyen volt.
2014. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez van :( újítás, nálam is látszódik, szerintem is sokkal gagyibb lett, ha észreveszik, hogy mindenki utálja, lehet, hogy visszaállítják a régit. Reménykedjünk.
2014. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a tabletek miatt változtatták meg, mert így jobban látható rajtuk, ha megváltoztatták, nem fognak visszatérni a régihez az eddigi tapasztalatok alapján
2014. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már vagy fél éves újítás. A Google Deutschland-nál már vagy 3-4 hónapja ilyen.

Magyarországi szerverekre a múlthéten állították be. Én nem látok negatív különbséget, mint ahogy a felhasználók nagy része sem.(azaz a külföldiek).

A Magyarok meg minden leszólnak (kivételnek tisztelet, csak még nem láttam egyet sem), azért sem kérik ki a véleményüket.

2014. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Én nem látok negatív különbséget, mint ahogy a felhasználók nagy része sem.(azaz a külföldiek)."


Persze, itthon az 1920 x 1080 felbontású monitoron engem sem zavar de a munkahelyemen nem rég cserélték le a Windows XP-t Windows 7-re és nálam olyan régi gép van hogy Win 7 alá nincs videokártya driver ezért a 800 x 600-as felbontás a max. A "régi" Google-t sem volt kellemes használni rajta. Ezt meg végképp nem.

2014. márc. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!