Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A munkahelyemen miért kap...

A munkahelyemen miért kap mindig DNS gyorsítótár mérgezést a laptopom?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig a mobilnetemet használtam a munkahelyemen de most lelassították mert túl használtam a 16 GB-ot.

Mivel több kollégám is a saját laptopját használja az itteni internettel ezért gondoltam én is csatlakoztatom az itt lógó UTP kábelt a gépemhez de az Eset Smart Security rögtön a fent is linkelt figyelmeztetést kezdte el dobálni. Szinte mindig kiírja amikor új weboldalt nyitok meg.


Mi lehet ez? Most gyorsan kihúztam a kábelt és inkább a 128 kbps-re lassított mobilnetet használom.



2014. márc. 13. 15:49
 1/2 Tengor ***** válasza:

Egyrészt ha kicsit komolyan veszik a hálózati biztonságot, akkor neked nincs jogod a hálózatra dugni a gépedet.

Másrészt lehet, hogy így próbálják távol tartani a nem kívánatos gépeket a hálózattól.

Kérdezd meg a rendszergazdát!

2014. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mivel más is használja lehet hogy csak vak riasztás kérdezd meg a kollégáidat ők mit tapasztaltak
2014. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!