Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a böngészés...

Miért van az, hogy a böngészés rohadt lassú de a torrent jön rendesen?

Figyelt kérdés
Ha böngészek (közbe nincs bekapcsolva torrent, nem vagyok degenerált) akkor nagyon lassan tölt, akadozik stb. A torrent viszont jön rendesen 900-1000 kb/s-el is.
2014. márc. 13. 18:16
 1/5 Tengor ***** válasza:
100%
Milyen DNS-es beállításokkal dolgozol? (parancssor, ipconfig /all)
2014. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
52%
Vírusirtás,rendszerkarbantartás,töredezettségmentesítés,registry tisztítás?
2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vírusírtás stb. van nem vagyok teljesen degenerált a számítógépekhez. DNS kiszolgáló címe megegyezik a gép saját IP-vel.
2014. márc. 13. 18:34
 4/5 Tengor ***** válasza:
100%
DNS a saját címmel? Az bizony derék. A gépeden gondolom nem üzemeltetsz DNS szervert...
2014. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 levis56 ***** válasza:
Ezer oka lehet a hibának,én innen csak találgatni tudok,ha ilyen érzékeny vagy a tudásodra ne tegyél fel kérdést hanem menj végig az összes hibalehetőségen oszt old meg magad más is úgy csinálja,így nem leszel vérig sértve ha alap dolgokkal kezd az ember. Tied a pálya.
2014. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!