Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy az internet a...

Patricii kérdése:

Miért nem megy az internet a tablet-en?

Figyelt kérdés
Már egy hete nem megy, és azt irja, hogy nincs szolgáltatás és akármit probálok semmiképpen sem indul be a nett. S ugyebár internet nélkül nem ér semmit. A tablet márkája 'orion'

2014. márc. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten net nélkül szeretem a kisebb/olcsóbb mobil eszközöket. :) Nem tudom, milyen gyakran töltögetted korábban... ;-)


Konkrétan a kérdésedre: sok oka lehet. Wifi router beállítási gond szokta gyakran okozni, ahhoz meg nem értek.

Ha a wiki beállításokra mész a tablet-en, nem ajánlj fel fel egyetlen kapcsolódást sem?


Javaslom, írd meg itt, milyen márkájú a wifi router-ed, mikor vetted, cserélted-e másikra, stb, és aki ért a router-ekhez, könnyebben fog tudni válaszolni.

2014. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*wiki=wifi
2014. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A router tp-link dupja antennaju.
2014. márc. 17. 15:41
 4/4 anonim válasza:

Nekem Orion TAB-700am van.

Nekem az volt vele a gond, hogy még a router mellett sem vette a jelet.(?) Visszavettem a Metro-ba és "megjavították". De így sem értem a másik szobába 2-es jelen veszi a wifit a 4ből. Holott a Huawei Y200as telóm abba a szobába teljes erősséggel veszi:D

2014. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!