Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alcsútdoboz/Bicske/Felcsúton...

Alcsútdoboz/Bicske/Felcsúton milyen internet szolgáltatók vannak?

Figyelt kérdés

anyukámhoz szeretnénk netet bekötni, de eddig csak a telekomot találtuk, ami drága, ráadásul minimális (akár 5mbit/s is elég lenne) sávszélességre lenne szükség amiért nem tudnák kihasználni mondjuk a 20mbitet..

már egy ideje googlezok, de nem találtam az invitelen kívül (aki csak telefon és tv-el együtt adná) más szolgáltatót...

nekünk CSAK netre lenne szükség. Anyukám megvan elégedve a tv-el és telefonnal is...


2014. márc. 19. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
10%
Nem igaz Orbán még nem vezettette be a szélessávú netet,van péz mindenre felcsúton, csak a netre nem? :D
2014. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom, én Édesanyám internet havi előfizetésére lennék kíváncsi, tehát milyen szolgáltatókat tudok megkeresni? mert nem találtam googleban semmit sem településekre bontva adott internet szolgáltatók telephelyeinek leírását.
2014. márc. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!