Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookhoz értők! Ha Facebook...

Facebookhoz értők! Ha Facebookról törlöm az ismerősök közül, az egyik ismerősömet, jelzi neki a rendszer vagy nem?

Figyelt kérdés

Tőrlölni szeretném az egyik ismerősömet Facebookrol,hogy ne legyen ezután ismerősöm. Az a kérdésem,hogy ha törlöm akkor a rendszer értesíti arról,hogy töröltem.vagy nem?

Vagy nem értesíti,hanem csak azt veszi észre majd,hogy nem vagyok az ismerősei között? Akkor viszont lehet észre sem vszi,mert sok ismerőse van és tuti nem engem szokott nézegetni,meg sose chateltünk.

Hogy van ez?



2014. márc. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kap értesítést.
2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rendszer nem küld értesítést, böngészőbe letölthető ingyenes kiegészítők viszont képesek figyelni és jelezni is hogy kivel szűnt meg az ismerősi kapcsolat, mikor, és miért (törölt, felfüggesztette magát, stb...).
2014. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan miért nem mered felvállalni, hogy nem akarod vele tartani a kapcsolatot?

Törlöd és kész. Innentől nem törődsz a reagálásával sem.

Meg kell tanulnod, a tetteidnek következményei vannak. Azt pedig vállalni kell, vagy megalkuvó leszel.

2014. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!