Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megismertem egy lány a neten...

Megismertem egy lány a neten aki elkezdett fake elni askon de én ezt nem tudtam eljátszottam hogy milyen jó barátnő és én megmondtam neki a jelszavamat, most ő ezt megváltoztatta és nem mondja meg az új jelszót? (többi lent)

Figyelt kérdés
Viszont a telefontomra le van töltve az alkalmazás (ask. Fm) és ott még beenged és enged válaszolni meg minden ha itt megváltoztatom a jelszavam akkor szerintetek az úgy megint normális lesz? tehát ha itt megváltoztatom a jelszavam akkor szerintetek mindenhonnan be fogok tudni majd lépni? azért is lenne fontos mert azon az ask.fm oldalon amit rólam csináltak azt írják, hogy biszex vagyok és ha ezen az oldalamon is azt fogják kiírni az azért lesz nagyon ciki és megalázóm mivel nagyon sok ismerősöm lett az internetről és akkor ők is azt fogják hinni,?? kérlek segítsetek

2014. márc. 22. 18:15
 1/1 dominika72 válasza:
Ági?
2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!