Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb weboldalkészítő program?

Legjobb weboldalkészítő program?

Figyelt kérdés

A suliban annak idején még Kompozert tanultunk, de az már elavultnak tűnik.

Nincs valami újabb, jobb, több lehetőséget kínáló és kicsit bonyolultabb ( :D ) program?

Ja, és tökmindegy, hogy ingyenes vagy nem. Megoldom, hogy 5 perc múlva használjam.

Htmlhez értek, semmi szükség leegyszerűsített programokra.

Ehhez kapcsolódóan: tudom, hogy jegyzettömben, vagy notepad++-ban is lehetne írni, de a design és interface ott nehezen jön ki.



2014. márc. 23. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig Notepad++ vagy Sublime Text amik jók.

Hiába a design neked ott nehezen jön ki, ha a HTML-hez értesz, akkor mennie kéne így is könnyedén.

2014. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
No jó, értem én azt, de szeretném folyamatosan látni, hogy hogyan néz ki, minden kis változtatás után. És folyamatosan mentegetni és felnyitni böngészőben nem épp kényelmes.
2014. márc. 23. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak előre kész CMS-eket használok, de tudtommal a Dreamviewer az jó program.
2014. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne folyton nyitogatni?

Mentesz egyet (Ctrl+s) majd frissíted a böngészőt.


Sőt, még csak frissíteni sem kell feltétlenül: [link]

2014. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól van, ctrl+s minden egyes új funkció után szerintem nem eléggé okés. Persze ha elképzelem, hogy <?php ... ?> legépelve, ctrl+s, alt+tab, kipróbálás, alt+tab... hát nem tudom, megnézem dreamweavert.
2014. márc. 23. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:

Spoon plugin notepad++-hoz.

Csak ablakok közti ugrás kell.

2014. márc. 23. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
A Dreamweaverben max a html-t fogod látni, a PHP kimenetét abban sem.
2014. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a php kimenetét is látni akarod, akkor phpdesigner. Elég bonyolult program, főleg, hogy képes kódolás közben futtatni a kódot, hogy ellenőrizze. Nézz utána, azt megtudsz minden szükséges infót róla.
2014. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!