Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem a starcraft...

Letöltöttem a starcraft játékot. A haveromnak is feltelepítettem. Az a kérdés hogy hogyan lehetne interneten egymás ellen játszani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 10:31
 1/4 Tengor ***** válasza:

A routeren, tűzfalakon a hostnak ki kell engedni a 6112-es portot.

Utána a külső IP-vel lehet egymáshoz csatlakozni.

Ha nem egy TV-n keresztül tudok segíteni.

2014. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nekem így egy kicsit magas, de azért annyira nem, ha egy kicsit részletesebben leírnád az jó lenne :)
2014. márc. 25. 10:41
 3/4 Tengor ***** válasza:
Te sem írtad le túl részletesen. Nem tudjuk milyen oprendszer van a szerver(host) gépen (a kliensenk mindegy), nem tudjuk van-e tűzfal, nem tudjuk milyen a hálózat felépítése a szerver és az internet között.
2014. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

multiba szeretnénk egymás ellen játszani. de az operációs rendszerünk nem muszály hogy egyforma legyen ugye?

de van lankábelom is. elvileg akkor nem is kell internet csak össze kell dugni a két gépet és akkor még valamit állítani kell rajta. valami ilyesmi. na ezt hogy kell?

nem baj hogy nem baj? vagy is nem baj hogy nem egyforma az xp a lapotopon? de az se baj hogy lehet hogy egyforma?

2014. márc. 25. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!