Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A magyarországi internetszolgá...

A magyarországi internetszolgáltatók rögzítik a felhasználók böngészési előzményeit?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
igen ..egy adott ideig taroljak is
2014. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! :)
2014. márc. 25. 19:44
 3/7 anonim válasza:
ez nem sérti a jogainkat?engem az érdekelne mi célból csinálják ezt.
2014. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akartam még kérdezni :D szerintem amúgy semmit nem csinálnak vele, csak szimplán megőrzik, hogy vissza lehessen keresni az előzményeit egy rendőrségi eljárás során, ha mondjuk hackerkedésről vagy akármilyen számítógépes bűnözésről van szó. nem hiszem, hogy valaki ott ülne a monitor előtt és csekkolná több ezer felhasználó böngészését, hogy "nézd má' Józsi, milyen marhaságokatt nézett ez nájngegen"
2014. márc. 25. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

nyomozati indokkal (birosagi hatarozat ,ugyeszseg stb..)kiadhato...

megoldas vpn,tor stb..

2014. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igazad lehet kérdező de sztem aki olyan szinten hackerkedik hogy abból rendőrségi eljárás legyen az ügyel arra hogy ne kapják el.max azt tudom elképzelni hogy bűnügyi megelözésre használnák annak lenne is értelme pl rákeresel az otthoni bombagyártásra és már rúgják is be az ajtódat a cia,fbi meg a társai :) de ahhoz meg nagyon sok ráfordítás kéne azt mindig figyelni szóval az sem hiszem hogy szóba jöhet.sztem sérti a személyiségi jogokat,olyasmi mint a levéltitok megszegése dehát,mit lehet tenni.egészségükre.nem is arról van szó hogy zavar csak kicsit ijesztő hogy mindig mindenhol megfigyelhetnek.
2014. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

egyetértek veled, szerintem is rengeteg idő meg energia lenne szükséges, hogy tényleg minden egyes felhasználó minden egyes előzményét lecsekkolják, hogy ne legyen probléma (de szerintem egy terrorista, vagy bűnöző nem épp a mezei internetfelhasználók közül kerül ki), meg ugye ez a folyamatos "the big brother is watching you" feeling nem a legjobb, de hát nincs mit tenni :/

2014. márc. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!