Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom azt jelzi, hogy...

A laptopom azt jelzi, hogy van internet kapcsolat, de egy oldalt sem hoz be? Többi lent!

Figyelt kérdés
A laptopom két hete bejátszotta, hogy nem hoz be egy oldalt se, bár internet volt a kollégiumban. Egy nap elteltével már a wifit sem érzékelte pedig telefonon néztem és rendelkezésre álltak, de a laptop sarkában az internet ikon mellett egy piros x volt csak. Miután hazamentem otthonról ment az internet kábellal, de a wifit ott sem érzékelte. Aztán elvittem az üzletbe, ott azt mondták sok rajta a vírus és ha újra telepítenek mindent akkor jó lesz, és hétvégére elkészült a gép. Otthon megint hibátlanul működött és a wifit is érzékelte, de amikor visszaértem a koliba megint nem hozta be az oldalakat és azt jelezte, hogy van internet. Ez miért van? lehet, hogy a switchel van a gond? mert a szobatársam is hasonló cipőbe jár, szóval várom a javaslatokat mit tegyek, de nagyon nem értek a géphez, szóval egyszerűen kéne elmagyarázni.

2014. márc. 25. 23:28
 1/2 Tengor ***** válasza:
Ha a hálózaton elszabadult valamilyen féreg, akkor simán lehet, hogy megint összeszedtétek mindketten. Használtok normális vírusirtót?
2014. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen használok avg-t, és ha vírus akkor hogyan lehet otthon jó a net?
2014. márc. 26. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!