Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem indul a firefoxom, mit...

Nem indul a firefoxom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rákattintok és egyáltalán nem akar elindulni. A feladatkezelőben a folyamatoknál megjelenik a "firefox.exe" aztán el is tűnik. Semmi hibaüzenet. Gondoltam rá, hogy újrarakom, de nem találtam megoldást arra, hogy hogyan tudnám az adatokat (legalább a könyvjelzőket) lementeni, majd visszatenni úgy, hogy a firefoxot nem tudom elindítani. (mindenhol olyan megoldást írnak, amihez el kell indítani)

Windows 7-em van.



2014. márc. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A program filesből valamint az AppDatta mappa Local és Roaming mappájából kimented a mozilla mappákat.Persze megjegyezve mit honnan.Majd uninstalálod a firefoxot.Aztán visszahúzod ezeket a mappákat ahonnan kiszedted és feltelepíted a firefoxot.Megmaradnak a könyvjelzők és egyebek.Azt hogy működik majd azt nem tudom megjósolni.Nagyon régen még a böngésző backup programok előtt így mentettük.A vista esetén a Program Datából kell kiszedni.
2014. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Program Files-ban nem találtam a FireFox mappájában semmi személyes adatos file-t, de basszus az AppData-ról teljesen megfeletkeztem! Ott vannak az ilyen dolgok! Köszönöm szépen. :)
2014. márc. 26. 15:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom, köszönöm! :)
2014. márc. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!