Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook kéri a telefonszámo...

Zsombi12 kérdése:

A facebook kéri a telefonszámom (nem léphetek tovább és csak a kijelentkezés opció van) ez miért van? Meg lehet valahogy kerülni? Esetleg IP cím cserével h a következő regisztrációnál ne kérje?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
mi gondod lehetne belőle? aki meg akarja szerezni a telefonszámod, az már megszerezte rég(értsd nem kívánt személyek, szervezetek). az csak egy csepp, hogy a google is tudni fogja, de mivel bármikor belefuthatsz egy támadásba, neked lesz majd kínos, ha ellopják a google fiókod. telefonszámot csak azért kéri, mert így be tudnál állítani mondjuk két lépcsős azonosítást állítani, ami biztonságosabb.
2014. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az a gáz hogy nincs per pill használható telóm
2014. márc. 26. 17:37
 3/7 A kérdező kommentje:
meg elhiszem h biztonságosabb de én ezt nem szeretném látni az esetleges köövetkező regisztrációnál,ez esetben mit tegyek,valószinüleg azért hozza be ezt mert ma 4szer regiztráltam?
2014. márc. 26. 17:38
 4/7 Gábor_79 ***** válasza:
Ha adsz meg e-mail címet, úgy oda kapsz az aktiváló kódot . Asszem valahogy ki lehet kerülni a telefonszám megadást.
2014. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de adtam meg és vmi biztonsági szart hoz ki és ezért kéri egy ellenörző kód után a tel számot na és ezt kellen v még ennél a profilnál v a következő regisztrációnál elkerülni,na de hogyan?
2014. márc. 26. 18:15
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
Nem mostanában csináltam, de úgy emlékszem, hogy azért kéri a telefonszámot, hogy arra küldje az aktivációs kódot. Ha e-mail adsz meg, oda fogja küldeni a kódot és nem kell telefont megadni. Legalábbis átugorható volt.
2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most nem az és vmi védelmi izé miatt kell
2014. márc. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!