Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Össze lehet kapcsolni a...

Össze lehet kapcsolni a korábbi youtube profilomat az aktuális google profilommal?

Figyelt kérdés
Néhány évig használtam egy @freemail.hu-s hozzáférésű youtube profilt. Azóta váltottam, és most van rendes, @gmail.com-os fiókom. Meg lehet oldani valahogy, hogy a régi feliratkozásaim, megtekintendő videóim, meg minden átkerüljön az újba? Köszönöm :)

2014. márc. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát van egy olyan YouTube fiokod, melyet akkor regiztél freemail cimmel, mikor még a YouTube-t nem vásárolta fel a Google. És van egy olyan, amit már a megvétel után regiztél, méghozzá ugy, hogy regiztél a gmail-ra és ezzel automatikusan kaptál egy Google fiokot, benne a YouTube-val.

A válaszvonal 2009. májusa.

Ezeket tanulmányozd:

[link]

[link]

2014. márc. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de, nem ez történt. Szerintem mindkettő 2009 utáni. A freemaileshez is tartozik google csatorna. Az lenne, a legjobb, ha egyenként el tudnám választani egymástól a google és youtube profilokat is ki tudnám cserélni őket. Ezt meg lehet csinálni?
2014. márc. 28. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

De a Google Fiókból tudod kezelni a két youtube csatornádat:

[link]

2014. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!