Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Outlook vagy Gmail?

Outlook vagy Gmail?

Figyelt kérdés
Egy ideje már gmail-t használok de kezd elegem lenni, az összekapcsolt dolgokból és a google+ valamint az egyéb szolgáltatásaikból. A kérdésem az, hogy az Outlook van-e olyan jó és megbízható. A felülete tetszik, elvileg a microsoft nem is adja ki az adatokat és reklámokhoz sem használja fel az e-maileket ellentétben a google-el. Aki mostanában használja az Outlook-ot, segíthetne a döntésben. Időben megérkeznek-e az emailek, nincs-e leállás, tapasztalatok stb. Köszönöm. :) Nekem semmi extra nem kell, egy stabil email ahol nem tolnak az arcomba reklámokat és saját egyéb szolgáltatásokat. Ezért gondolkodom az Outlookon - csak Gmail vagy Outlook közül választanék.

2014. márc. 27. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

"a microsoft nem is adja ki az adatokat és reklámokhoz sem használja fel az e-maileket ellentétben a google-el"

Ez téves, MS is ugyan úgy kiadja hatósági kérésre mint bármely más szolgáltató. De ha nem illegális tevékenységet folytatsz ez nem érint téged.

Reklámokat pedig előszeretettel jelenít meg MS -is, ahogy azt tette MSN -en, és majd a felvásárolt Skype -on, és ahogy tervezi a Windows következő olcsó/ingyenes kiadásán is.

Ha nem üzleti partner vagy, hanem sima user, pont ugyan azok vannak minden nagy szolgáltatónál.


És MS is össze kapcsolja a szolgáltatásait, csak nem olyan látványosan mint ahogy a google teszi.

so.cl, skype, bing, live, Outlook sőt még a windows 8 profil és áruházával is.


Maga az Outlook rendszere pont olyan stabil mint a gmail, egy apróság van ami nekem nem tetszik benne, hogy nem annyira jó a SPAM szűrése.


A reklámok a gmail se tól a képedbe, amiket kapsz email fórmájába, azt azért kapod, mert valahol megadtad a mail címed, és hozzá járultál (még ha nem is olvastad el a felhasználási feltételeket), ahhoz hogy email címeddel kereskedjenek, ha most átváltol outlook -ra, és ugyan így teszel, pont úgy fognak érkezni a hirdetések mint eddig.

2014. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az Előttem lévővel nem értek egyet... Az Outlookon nincsenek reklámok, ahogy a bingen se.. A gmail spam szűrőjére inkább nem mondok semmit... Én az outlookot jobban szeretem használni, a gmail fiókomba pedig egy éven egyszer ha Belépek... Nekem elegem lett a Google baromságaiból.
2014. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szeretem a Gmail-t.Annyira jó hogy minden egy helyen van.Szerintem ez a legjobb.
2014. márc. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tetszik az Outlook dinamikus és letisztult felülete - egyelőre megválasztottam fő email fióknak aztán elkezdem gyűjteni a tapasztalatokat. A MS kiadja a leveleket hatóságoknak azzal tisztában vagyok, de a gmail már reklámokhoz is felhasználja azokat. Igazából lényegtelen, a gmail mostanában irritál a mellék szolgáltatással a Google Plus profillal és nem beszélve a Youtube csatorna rendszerről (most valamiért két fiók jelenik meg ott, egy az email és egy a saját felhasználónevem - nem tudom miért jó így). Köszönöm a segítséget.
2014. márc. 31. 15:38
 5/6 kgabor45 válasza:

Tegnap fél napra leállt az Outlook. Létrehoztam egy gmail címet, hogy lássam a leveleimet. Estére feltámadt az Outlook, azóta minden beérkező levelem egy POP nevű mappába érkezik, és még szórakozik is velem az Outlook.com: "Nahát, egyetlen üzenet sincs a Beérkezett üzenetek mappában!" Áthelyezemőket a Beérkezett üzenetek mappába, 5 percen belül visszateszi a POP-ba.


Azóta egyfolytában keresem a megoldást, de nem találom. A gmail minden levelemet látja.

2014. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kgabor45 szerintem nálad sz*r valami, mert nálam egyszer sem állt le még soha, és minden email a helyén van...
2014. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!