Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet gmailből "visszak...

Hogyan lehet gmailből "visszaküldeni" a leveleket citromail-be?

Figyelt kérdés
Citromail fiókból át lettek importálva (közel 1000 levél) egy XY címke alá. Azt szeretném, hogy az XY címke alatt lévő (tehát az átimportált) leveleket visszaküldeni a citromail-re.

2014. márc. 27. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Az indok a következő: nem tudtam, hogy ilyenkor a citromailből törli a leveleket. Viszont ~1000 levelet egyesével visszaküldeni nem megoldás.
2014. márc. 27. 19:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem használom a citromailt mert megbízhatatlan, de gondolom ott is van valami megoldás, mint pl "letöltés pop3-ról vagy imapról" és a gmail fiókot beállítva vissza tudod vinni. Vagyis ilyen esetben az ÖSSZES levél a gmailból lemásolódik a citromailbe.
2014. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Nem használom a citromailt .."

-akkor mi a tokomért szólsz hozzá....

2014. márc. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor mi a tokomért szólsz hozzá"

-mivel mástól érdemleges választ nem kapott, amit én írtam pedig segítHET. igazából még mindig többre ment vele, mint a te hozzászólásoddal. de hogy én ne csak szét offoljam a témát, mint egyesek:


létrehoztam egy fiókot és megnéztem, tehát ez biztos:

a beállítások között van egy levelek letöltése menüpont. pop3-at támogatja, szóval nagyon nem lőttem mellé. arra viszont érdemes figyelni hogy a gmail beállításainak megadásakor a gmail helpjét megnézni, mert úgy emlékszem az egyedi portokat használ.

2014. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
wdhun nagyon sokat segített, a gmail egyedi portot használ, emiatt akadtam meg kicsit. köszönöm.
2014. márc. 28. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!