Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 Ujratelepites utan...

Windows 7 Ujratelepites utan nincs internetem?!

Figyelt kérdés

A laptopom nem csatlakozik a wifihez (tablet, telefon igen)

Most telepítettem újra, de telepítés alatt sem volt net. Az eszköz hozzáadás varázsló nem találja. Help pls


2014. márc. 29. 16:16
1 2
 1/15 Tengor ***** válasza:

Telepítés előtt volt?

Gyártó oldaláról feltetted a megfelelő drivereket?

2014. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Telepites elott volt.

Ezek szerint nem tettem fel a drivereket. Csak a telepito lemezt, majd az kesz lett, es gondoltam, hurra minden jo.


Akkor, hogy telepitem a drivereket? Plane h nincs kapcsolat? (Nőből vagyok...) Köszi

2014. márc. 29. 16:43
 3/15 Tengor ***** válasza:

A nőknek a windows ugyan úgy működik, mint a férfiaknak.

Említetted, hogy van tableted, telefonod. Töltsd le telefonnal v. tablettel a drivereket a gép gyártójának oldaláról és tedd fel őket!

Mondjuk én előtte ellenőrizném, hogy kábellel van-e netkapcsolat.

2014. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A laptophoz kell lennie egy CD-nek az illesztőprogramokkal. Ezen meg kell keresni a WIFI-hez valót, majd telepíteni. Más esetben a gyártó olaláról egy másik géppel le kell tölteni majd azt telepíteni, de nem arra a gépre amin letöltötted.
2014. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3 hianyzo illeszto programot irt az eszkozkezelo. Ebbol kettot tudtam telepiteni a hp support-bol. De van egy ilyen, hogy PCI-eszkoz es arra nem talalok semmit.


Megtudom osztani a telefonom/tabletem internetjet a geppel? Mert letoltene maganak "frissites" opcioval, ha tudna csatlakozni.

2014. márc. 29. 18:27
 6/15 Tengor ***** válasza:
A PCI eszköz lesz a wifi kártya. Kábellel próbáltál már kapcsolódni?
2014. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs kàbelem. De talan tudok kolcson kerni. Attol mukodni fog?
2014. márc. 29. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban fordítsd fejre a laptopot és nézd meg mi van az akkumulátor alatt. Mindegy, hogy hogyan, csak tudj ideírni egy gyártót és egy típust. Linkelek hozzá drivert, amit letöltesz egy másik gépről, pendrive-ra teszed majd feltelepíted a laptopra.
2014. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Tengor ***** válasza:

Valószínűleg lesz netkapcsolatod.

Persze a gyártó oldalán még mindig neked kell a megfelelő drivert kiválasztani.

2014. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hp presario cq57-420sh
2014. márc. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!