Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha új netet vennék a szolgálta...

Ha új netet vennék a szolgáltatómtól, jobb lenne?

Figyelt kérdés

tmnet.hu-tól rendelem a netet, Izsófalván lakom. Na szóval kicsit húzni kéne a netemen, mert ez a 800kb/s-es letöltés már kevés nekem.


Sajnos nem tudom hogy ez a sebesség melyik csomagba található, mivel ha egyel nagyobb csomagot veszek, akkor gondolom dupla ennyi lesz a sebesség, ami pont elég lenne.


2014. márc. 29. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak hogy ott nálatok a világ végén 800kb/s-os letöltéssel tudsz torrentezni. Ha nagyobb csomagot veszel akkor se fogsz garantáltan nagyobb sebességet kapni. Sőt, lehet fogják is mondani hogy bocs de ez itt ezen a helyen nem elérhető. Örülj annak ami van. Nem egy helyen van ez így...
2014. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jó ez szép meg minden, csak tudod, a cégben van pár ismerősünk, aki ha úgy van tud segíteni, csak ebben kéne biztosnak lenni..


Mivel már egyszer voltam túrázni a hegyen, és láttam is a TM-net erősítő paraboláját, ami tőlünk kb 300m-re van, szóval van esély. Csak nem vagyok valami tudakolt a témában.


És hidd el, nem vagyunk a világvégén. 45km Miskolctól, 15k Kazincbarcika.. Nem sok.

2014. márc. 29. 16:55
 3/11 Tengor ***** válasza:
Esetleg keresd fel a szolgáltatót és kérdezd meg, ha már te azzal sem vagy tisztában, mit írtál alá!
2014. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan jelenleg milyen csomagban vagy benne? Ezt tudnod kell mert szerződésen is rajta van, ott írják is az elméleti maximumot.
2014. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem én írtam alá, hanem anyám.


Igen igaz, hogy végig E/1 birtokosban beszéltem, de meg volt rá az okom, mivel az én zsebpénzemből fizetik most is a netet, és már összegyűlt annyi hogy valamennyire jobb kellene.

2014. márc. 29. 17:06
 6/11 Tengor ***** válasza:
Akkor nézd meg, hogy ő mit írt alá! Ennyire ne legyél már önállótlan!
2014. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A személyes dolgoktól eltekintve, bár megtehetném, de nem tehetem.


Már múltkor felemlítettem neki ezt a témát, azt mondta ez épp elég, majd idővel lesz jobb, később mikor megint említeni akartam neki nem akart róla beszélni, szerintem most se fog.

2014. márc. 29. 17:12
 8/11 Tengor ***** válasza:
Akkor viszont teljesen felesleges a kérdés...
2014. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem felesleges, mivel ha tudnám, hogy ha egy erősebb csomag megvételével segítek a dolgon, akkor csak a zsebpénzem kell neki odaadnom, és ő "elintézi".
2014. márc. 29. 17:15
 10/11 Tengor ***** válasza:

Az előbb még nem akart beszélni róla, akkor hogy is van ez?

Mindegy, legyünk konstruktívak:

Dupla annyi nem lesz. Nézd meg a szolgáltató oldalán, hogy milyen csomagok vannak! Sőt! Ha tudod, hogy mennyit fizettek havonta, akkor tudod melyik csomagban vagytok.

2014. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!