Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet állítani facebook...

Virágh Attila kérdése:

Vissza lehet állítani facebookon azt a skint, amikor bal oldalt voltak kis négyzet ikonban a menük, illetve chat-en az ismerősök?

Figyelt kérdés
kb 1-2 hete átállt arra az undorító megjelenésre, ami az elején volt, csak most szürke háttérrel

2014. márc. 29. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Isten hozott!
2014. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az új rendszerben vajon miért nem lehet a kezdőoldalt frissíteni mint régen? "legfrissebb" hírek fül eltűnt. Miért?
2014. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szerintem azért mert egy kalap sz@r már a fb.

ha nem tudom visszaállítani inkább törlöm ahogy van, kell a kutyának

2014. márc. 30. 13:09
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval valami ötlet?
2014. márc. 30. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

nem arról híresek hogy kikérjék a felhasználók véleményeit. ha valamit bevezetek akkor azt vagy elfogadod vagy nem használod többet. ez van sajnos :)

bár őszintén szólva eddig is csak az üzenetküldés volt az egyetlen lényeges funkciója, ahhoz pedig mindegy milyen felület társul

2014. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs, hogy miről beszéltek. Mondták már ismerőseim, hogy megváltozott a Facebook, de én ebből semmit nem vettem észre. Nekem maradt olyan, amilyen volt. Valaki készítsen már egy képernyőmentést, hogy milyen lett.. Persze a neveket takarja ki, ha tudja.
2014. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

parancsolj a screen:

[link]

2014. márc. 31. 20:46
 8/8 A kérdező kommentje:

többieknek is köszönöm szépen, sejtettem, hogy marad ahogy van

no nem baj, majd törlöm az egészet ahogy van

2014. márc. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!