Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefont szeretnék rendelni...

Wartew kérdése:

Telefont szeretnék rendelni kínai webáruházból, biztonságos?

Figyelt kérdés

Pár napja már nézegetem a telefonokat különböző kínai webáruházakban. eddig a fórumokon olvasottak alapján és személyesen nekem is a tinydeal oldal a nyerő, azonban ma például találtam egy másik oldalt a hongkongeek- et ahol az egyik teló 5000 rel olcsóbb. Mennyire megbízhatóak ezek az oldalak, mit javasoltok hogyan fizessek, tényleg anyiba fog kerülni ami ott ki van írva nincs plusz költség, és a legfontosabb kérdés tudtok olyan telót mutatni ami ennél jobb ugyanennyiért vagy van e valakinek véleménye erről a telefonról vagy inkább mást vegyek, bocsi a sok kérdésért de nagyon kezdő vagyok az okostelefonokban. Ennek szerintem egész jó adatai vannak 20 ezerért: 4 magos proci 512 ram, stb. Erről beszélek: [link]

légyszi segítsetek elég csóró vagyok nem akarok pórul járni. Jah a legfelső határ 20000 ezt már 1000 fttal sem tudom továbblépni ugyhogy így várok ajánlatokat. SOS segítség.



#webáruház #kínai #hongkongeek
2014. márc. 30. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és mit jelent az hogy dual sim egyszerre tud kezelni mondjuk egy telenor és egy vodafonos kártyát? vagy egyáltalán felismeri az itthoni kártyákat?
2014. márc. 30. 11:05
 2/11 anonim ***** válasza:
Most olcsóbbnak látszik, csakhogy a vámot is ki kell fizetned. Más: nem ismeri fel a hazai hálózatokat, ugyanez a gond az amerikai tabletekkel, okostelefonokkal is. A kínai oldalak nem megbízhatóak, arra számíts, hogy megbízható, fizetős védelem nélkül adathalászat miatt elszáll a géped, rakhatod újra a Windows-t. Tele lesz vírusokkal, trójaival stb. Vegyél inkább valamelyik török GSM árustól használtat a Nyugati aluljáró kis boltjaiban, azok biztosan megbízhatóak és jók.
2014. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kínai gagyit akarsz venni?
2014. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de nem világos számomra az a tény hogy több 100 ember ír fórumon hogy tök jó rendelt telót stb, akkor hogyhogy nem ismeri fel a hazai hálózatokat? tuti ez?
2014. márc. 30. 19:21
 5/11 A kérdező kommentje:
igen kínai gagyit mert ezzel a tudással telefont venni kb 90000 ft lenne nem értem miért vannak így elszállva a telefon árakkal mivel egy magyarországon dolgozó ember legjobb esetben is 100000-et kereset, ez azt jelenti hogy egy hónapot csak a telóért kéne dolgozni. ez normális? mind1 ezen változtatni nem tudok de azt tudom hogy mik a korlátaim anyu apu nem vesz telót nekem meg csak erre futja.
2014. márc. 30. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltatótól veszed, ott vannak akciók, részletre is megveheted. Nekem sincs ennyi pénzem okostelefonra, vettem előfizetéseshez részletre.

[link]

2014. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendelhetsz, átveszed, vámot fizetsz, valahol előfizetsz vagy feltöltőkártyás lesz?! Garanciát nem kapsz, ha hamar elromlik, dobhatod el.
2014. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
feltöltőkártyás szeretnék lenni telenornál. az előfizus válaszolónak csak annyit hogy megpróbáltam, életemben nem volt semmi a nevemen, 25 éves vagyok 3 éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen a lényeg hogy egy 60000 ft-os xperiára 50000 ft kaukciót kértek tőlem. Más meg kap 0 ft-ért. na ez milyen? mi alapján dől ez el? aki becsületes az nem kap vagy mi, aki meg ugyse fogja fizetni az megkapja nem egy ilyen ember ismerek, és jól ki is röhögtek. Lássuk be nekik van igazuk.
2014. márc. 31. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan típusú telefonok, amelyeket adnak 1 ft-ért, de azok általában nem a legdrágábbak közül kerülnek ki. A Vodánál pl. a régi ügyfelek (Köszönet program) kaphatnak méregdrága tabletet is előfizetéssel.
2014. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem érted a lényeget. hiába írják hogy 1 ft a teló mert amikor ki akarod hozni kaukciót kérnek amit igaz utánna lebeszélhetsz de kinek van 50000 ft-ja feleslegbe?
2014. ápr. 2. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!