Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelenik meg ez a cucc?

Miért jelenik meg ez a cucc?

Figyelt kérdés

annyira idegesítő...

belépek a google-re rákeresek vmire és kiadja ezt mint a keresési javaslatok (kb olyan): "Ads by Media Watch"... nem kattintok semmire és feljön.. a képeknél még zavaróbb...

szószerint ezt: "

Ads by Media Watch


Looking for xyz

Click Here for xyz‎

Find what you need when you need about xyz.

Find Info on xyz

xyz.com‎

Find Info, News and More about xyz

xyz

Find More about xyz‎

Find the info you need. It's quick, easy and free."


Mit csináljak hogy eltűnjön???


2014. márc. 30. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elsőként a böngészőm bővítményei között néznék szét, nincs-e valami gyanús. Pl. "Media Watch" nevű.
2014. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezek után még raknék rá reklám blokkolót.
2014. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ammm köszi de én kicsit se értek a gépekhez... letudnád írni úgy hogy én is megértsem?? :D
2014. márc. 30. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
melyik böngésző?
2014. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
firefox (ha ez a böngésző)
2014. márc. 30. 23:21
 6/10 A kérdező kommentje:
meg mostmár a képeket se engedi megnyitni a google-n... (tudod amikor rányomok a képre és nagyobba megmutatja, de nem kapcsol át semmilyen oldalra)
2014. márc. 30. 23:24
 7/10 anonim válasza:

Nekem is volt már hasonló problémám. Előttem mondták már hogy a bővítmények között keresgélj, azt így tudod megtenni Firefoxban: Firefox(gomb)->Kiegészítők vagy Eszközök->Kiegészítők és ott a bővítmények vagy kiterjesztések menüpontnál ha látsz valami ismeretlen dolgot vagy gyanúsat vagy bármi "Media Watch"-os dolgot, törlöd vagy tiltsd le.

Ha itt nem találsz semmit vagy ezután is jelentkezik a probléma akkor keresd a gépeden mégpedig így: Windows 7-en: Vezérlőpult->Hardver és hang->Programok(oldalt)->Programok és szolgáltatások vagy Vezérlőpult->Programok és szolgáltatások és itt ha találsz olyan programot aminek nincs közzétevője vagy furcsa neve van vagy nem ismered vagy "Media Watch"-os akkor arra jobb gomb és eltávolítás. XP-n is hasonlóan lehet megtalálni ezt a helyet.

2014. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
7. vagyok. Annyit tennék még hozzá, hogy ezek legtöbbször akkor kerülnek rá a gépre, ha letöltesz valamit. Ilyenkor a telepítő varázsló mindig megkérdezi hogy telepítsen-e még XYZ nevű programokat és alapból be van pipálva. Általában a felszanálók ilyenkor csak a tovább gombot nyomkodják és végén nem tudják miért van annyi vacak hirdetés a böngészőben. Ha ezekre figyelsz akkor ezt mind megelőzheted.
2014. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm! a böngészőben letiltottam a media watchot, de a programok fájlban sok az ismeretlen meg ezek, így nem tudom hogy mit törölhetek vaagy sem (adobe air, adobe flash player 12 activex, adobe flash player 12 plugin, adobe reader XI... ezt fogaalmam sincs hogy kell-e... meg van egy ilyenis: bueno chrome toolbar és buenosearch toolbar.... amugy a chromot egyáltalán nem használom)

és hogyan kell reklám letiltó cuccot csinálni, amit az első kommentelő említett??? mert most is a jobb felső sarokban megjelenik egy (ilyen lehajtható kis fülecske, és ha ráközelítek megnyitja nagyban...) meg vannak szavak (mint pl a kérdésben a "Info", "News", "Mit") amik alávannak húzva és zöld a betűszín. és ha erre is és ha erre is rámegyek (nem kattintva) akkor felnyílik egy kisablak. (azt írja hogy "new year, new changes! losing weight? saving up? new job? find it.. click here" stb)

ezzel mit csináljak????

2014. ápr. 2. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakd föl az adblock plust: [link]
2014. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!