Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnatok nekem ajanlani...

Tudnatok nekem ajanlani hordozhato wlan routert?

Figyelt kérdés

Ami kb 5000 alatt van es sim kartyat lehet beletenni. Tplink vagy dlinkes. Vagy ami olcso. Beirtam keresobe de nem talaltam nekem valot. :(

valaszotokat elore is koszonom :)


2014. márc. 31. 10:40
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Annyiért szerintem nincs, esetleg csak használtan.


Az ami teljesen hordozható (akkus), integrált modemes (kb. 20 eft). Akkus, de nem integrált modemes (kb. 10 eft). Hálózati áram forrású nem integrált modemes (kb. 6 eft).


Ajánlom próbálkozz a szolgáltatódnál (zseb Wi-Fi, MIFI) melyik hogy nevezi. Biztos olcsóbb lesz, és nem kell számolnod kompatibilitási hibákkal se a beállítás nehézségeivel.

Sokan olcsó, használt androidos telókat használnak erre a célra. Van olyan alkalmazás, ami képes megosztani a telefon internetjét, más eszközök számára Wi-Fi -n keresztül. Kb. kiváltja vele ezeket a drága kütyüket.

2014. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen en is a telefonomat hasznalom erre de ugy felforrosodik hogy felek beadja a kulcsot egy ido utan :/
2014. márc. 31. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!