Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a Bithorlo nevű torrent oldalra?

Figyelt kérdés
Másnak se működik megfelelően? Azt írja ki amikor be akarok lépni, hogy érvénytelen jelszó. A jelszó visszaállításkor pedig azt kapom, hogy nincs regisztrálva az e-mail címem. Minden ok nélkül letöröltek volna? Seedeltem rendesen, több mint 160.000 pontom volt és az oldalt is látogattam napi rendszerességgel. Sőt, rengeteg feltöltött torrentem is volt. Ez most miért van? Aki tud, az kérem segítsen. Illetve ha tud valaki, akkor adjon egy e-mail címet, ahol tudom jelezni nekik a panaszomat! Köszönöm előre is!

2014. ápr. 1. 08:09
 1/4 anonim válasza:

Nálam is ugyan ez a probléma :(

Valaki segítsen nekünk!!!!!!!!!!

Köszi

2014. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
senki nem tud ezen segíteni én is ugyan így vagyok.. egyszerű a válasz... nem érte meg a bu..knak aztán megszűntek mi meg odafigyeltünk mindenre seed idő stb f..szság... így szeretünk magyarország,de a mi hibánk mert mindent hagyunk a b..zi kutyáknak..
2015. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az volt a probléma. Kapcsolatba léptem velük a Facebook csoporton keresztül, és kiderült, hogy ellopták az accountomat. De visszaállították nekem.


Mellesleg (Magyarországon először) eltörölték a seed időt. Addig seedelsz, ameddig akarsz.

2015. okt. 12. 20:19
 4/4 Overgame58 válasza:

Elvileg azért nem tudok bejelentkezni mert

csak meghívóval lehetet

Hamarosan lesz majd ilyen meghívó

2019. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!