Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elég sok oldalat nem tölt be...

Goraazriki kérdése:

Elég sok oldalat nem tölt be a Google Chrome. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor előfordul, hogy elsőre nem tölti be az oldalakat, ami már kezd idegesítő lenni. Néhányszor újraindítom és máris működik, de pár másodperc és megint kezdi.

Mi lehet a gond?

Lehet hogy az internetem hagy ki másodpercekre, mert észrevettem, hogy videókat végig tudnék nézni anélkül, hogy meg kéne várni, de elég sűrűn azok is leállnak, de nem tölteni. Pár másodperc és megy tovább.


Tudnátok segíteni mi lehet a probléma és hogyan lehetne megoldani?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. ápr. 1. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Wifi vagy vezetékes? Melyik szolgáltató melyik csomag?
2014. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vezetékes és UPC
2014. ápr. 2. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a Chrome-ban jelentkezik?
2014. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most már nem. A mozillán is észrevettem hasonlókat, de enyhébbek.
2014. ápr. 2. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a UPC-nél egyáltalán nem szokatlan, dögledező DNS szindróma ütötte fel fejcskéjét arrafelé. Az orvosság az rá, hogy elsősorban a routerben, vagy ha valamiért nem lehet, akkor gépenként és rendszerenként a megfelelő helyen valami hozzáértő (vagy google-t értőn használni képes) személy módosítsa a google szabadon használható DNS címeire, vagy ha úgy érzed, semmi köze a guglinak még ehhez is, akkor a comodo free dns szervereit ajánlom. Két IP cím egyébként, egy elsődleges és egy másodlagos (pót).
2014. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!