Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudják a staff vezetők,...

Honnan tudják a staff vezetők, hogy valakinek dupla accountja van egy toerrent oldalon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két napon 3 torrent oldalról is kitiltottak (az egyik az nCore!), mert szerintük nekem dupla accountom volt. Pedig nem!!! Csak egy gépen szoktam belépni ugyanabba a fiókba. Miből gondolhatják, hogy nekem több accountom is van? Jó az a teljes igazság, hogy az ncore az nem az enyém, hanem az egyik ismerősömé volt, és azt használtam. De a másik kettőt csak én használtam. Hogy lehet, hogy azokból is kitiltottak? Pedig seedeltem becsületesen, naponta felmentem az oldalra és több mint 160.000 kreditpontom volt. Figyelmeztetés nélkül kitiltottak.
2014. ápr. 1. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hehe, kis kalóz!
2014. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A teljes rendszer adataidat le tudják kérdezni. Op rendszer, ip, mac address, hardverek, stb. A legfontosabb neki a mac address. A alapján biztosan beazonosít.
2014. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na jó, de ebből miért gondolják, hogy nekem 2 accountom van, amikor nincs?
2014. ápr. 1. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

@20:34: Dehogy tudják, ekkor hülyeséget kérlek ne mondj!

Legalább kicsit nézz utána az interneten használt fontosabb protokollok működésének, például a TCP/IP-nek és az Ethernetnek.


IP-t tudnak azonosítani és azokat az adatokat, amiket a böngésző elküld.

Ez alapján szoktak mindenféle ellenőrzéseket csinálni.

2014. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De még azt mindig nem tudom, hogy miből gondolják, hogy 2 accom van.
2014. ápr. 1. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk azonos IP alól több accountba is sikerült belépni.

Ha mondjuk nem csak te vagy egyedül otthon akinek van, akkor ez a feltétel máris teljesül.

2014. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy csak egy gépem van, és én használok egyedül torrent oldalakat. Más fiókba ezen a számítógépen nem szoktam belépni.
2014. ápr. 2. 05:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtam belépni az egyik oldalra (a kedvencemre, a legjobbra!), mert feltörték a fiókomat és lenyúlták xd De írtam a staffnak Facebookon és visszakaptam :DDD
2014. ápr. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!