Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi állíthatódott el, hogy...

Mi állíthatódott el, hogy egyes webhelyek nem jönnek be? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Szóval közel 1,5 éve van meg a laptopom. Koliban használom a helyi hálózatról, de most valami történhetett, mert se bizonyos, eddig napi szinten látogatott weboldalakat nem akar betölteni.

Az egyik a citromail, ami betölt, de a fiókon belül semmi nem történik.

A másik a neptun, amit tegnap még gond nélkül tudtam használni. Itt már be sem enged.


Minden probléma megszűnik, ha másik gépen jelentkezek be.

Nem értem, hogy mi történhetett...

Virusirtót lefuttattam, de nem talált semmit.

Köszi a válaszokat.



2014. ápr. 2. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hálózatod van? Google betölt? Másik böngészőt próbáltál?
2014. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen és igen. Wifivel a citromail is jó, de a Neptun ott sem.
2014. ápr. 2. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Időtúllépéssel lép ki? Vagy csak szimplán nem elérhető?

ez egyébként elég különös dolog, még nem találkoztam ilyen hibával. lehet valami triviális dolog lesz a megoldás, de egyelőre nem jövök rá...

facebook normálisan működik? (mert arra gondolok, hogy a citromail is igényel JS-t a használathoz, a neptun meg pláne) tehát engedélyezve van a javascript a böngésződben? ha nincs erről figyelmeztet a facebook is..

2014. ápr. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tökéletesen működik minden, a Java meg tuti be van kapcsolva. Amúgy most nyomtam egy "Alapértelmezett beállítások visszaállítása"-t, azóta megjavult.


(Kopp-kopp-kopp)

2014. ápr. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!