Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on kik nézhetik meg a...

Youtube-on kik nézhetik meg a privát videómat?

Figyelt kérdés
Szóval a youtube azt írja ki, hogy a privát videót csak az általam engedélyezett felhasználók tekinthetik meg. Ez így logikus is lenne, hiszen ezért privát a videó. A Youtube fiókomban egy feliratkozóm sincs, mert nem is célom. Senki nem is tudja, hogy van fiókom, nem nézi senki. Magamnak, adattárolásként töltöttem fel videót. Teljesen magánjellegű, nem is akartam, hogy bárki megnézze. Ezért privátra állítottam. Ma leakartam menteni pendrive-ra és törölni, erre azt mutatja, hogy 10 megtekintése van! Ki nézhette meg, mikor én nem engedélyeztem senkinek? Nagyon mérges vagyok, mert én és családtagjaim közti személyes beszélgetést tartalmazott, nem szerettem volna, ha más is látja.

2014. ápr. 3. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést: le akartam
2014. ápr. 3. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a 10 megtekintés te voltál? Ha csak elindul a lejátszás, akkor már számol egyet.

Amúgy egyszerű, jelentkezz ki, keress rá a keresővel a címére, szerintem nem fog találatot adni.

2014. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg 10-szer! Ráadásul vagy 10 rövidebb-hosszabb videót feltöltöttem és abból valamelyiket nem is néztem vissza, mégis van megtekintése. :(
2014. ápr. 3. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezz ki, keress rá a keresővel a címére, szerintem nem fog találatot adni.

Vagy a nevedre keress rá, a videók között valószínűleg ott lesz, de elindítani nem fogo tudni. Ha igen, akkor valamit rosszul állítottál be.

2014. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Privátra van állítva, többször is ellenőriztem. A kereső nem dobja ki, így még érthetetlen az a 10 megtekintés! Talán oldalt felajánlja valakinek? Mondjuk akinek megnéztem/kedveltem a feltöltését? Nem hiszem, de egyszerűen nem tudom hova tenni a megtekintések számát.
2014. ápr. 3. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mondjuk akinek megnéztem/kedveltem a feltöltését?"

Ez nem valószínű, mert nekem is volt a kedvencek között egy, amit egyszer csak átálított privátra, és onnantól nem tudtam lejátszani.


Itt van pár infó, hogy kell priváttá, nem listázhatóvá, stb. tenni egy videót. (Sajnos angolul.)

[link]

2014. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csibehad válasza:
A privát videó megjelenik más előtt, azzal a felirattal, hogy privát videó! és nem lát belőle semmit. Ebből lesz a 6 meg a 10 megtekintés.
2017. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!