Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti melyiket szeretitek jobban...

Ti melyiket szeretitek jobban és miért? Gmail vagy Hotmail?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 09:35
 1/8 Tengor ***** válasza:
Gmail. Hotmailt sosem használtam, de nem is érzek rá affinitást, hogy áttérjek.
2014. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gmail.Megszoktam mar,szerintem legjobb.
2014. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csacsi2 ***** válasza:

G-mail nagyon jó még azoknak is akik szeretik túlkomplikálni a levelezést (rendezés, kinézet stb.).

spam szűrése is elfogadható, bár én kikapcsoltam. minden esetre nem baj ha 2 Mail-ja van az embernek és átirányítja egyre a leveleket, ill másodlagos email -el könnyen biztosíthatod magad, ha elfelejtenéd a jelszavad!

Miért-re a mindenért a válasz, Kinézet, használhatóság (jó a küldés, lehet formázni stb),megbízhatóság (nem mint a freemail), és mert van google fiók alapból Youtube és az összes alkalmazás végett.

2014. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gmail. Eddig nem volt gond a levelekkel, mindig megérkeztek/elmentek és meg is kapták őket. Hotmail-t (vagyis új nevén outlook-ot) még levelezésre nem használtam csak ms fiókként, bár állítólag "kikupálódott" és használható.

Viszont a citromail, freemail és társait nem ajánlom!

2014. ápr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt aktívan használom, a Hotmail címem már nagyon régi (nagyjából 9 éves), megszoktam, ez a Skype fiókom alapja és az van beállítva az asztali levelező kliensben. A Gmail-t nem egészen 4 éve használom, ez a mobiltelefonom aktív levelező felülete és a Google fiókom alapja. Nálam megfér simán mind a kettő. :)
2014. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő van elég régen. A G a fő levelezési felületem, a H-t ritkán használom, és amióta elvindóznyócasították, azóta kifejezetten hányingert keltően néz ki, és nehezen áttekinthető.
2014. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
G-mail jobb
2014. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

G-mail.


Ugyanazért, amiért a cégek többi termékét is. Googlet használsz keresésre vagy Binget? Na ugye.

2014. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!