Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami olyan oldal ahol...

Van valami olyan oldal ahol otthonról könnyen pénzt tudok keresni? Valami online pénzekerső kellene! Esetleg valami olyat amit már próbáltatok!

Figyelt kérdés
Most jönnek az ünnepek a szüleim is meg én is panaszkodunk hogy nincs pénz semmi ajándékra stb. Meg sajnos tüzifánk sincs és valahogy kellene pénz keresni! Még tanuló vagyok! 15 éves fiú!
2009. dec. 19. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és még valami! Külföldi vagyok ugyhogy olyan kellene hogy az ne legyen gond!
2009. dec. 19. 12:20
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
PC meg net van, de tűzifa nincs, az a komoly...
2009. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az már be lett vezetve régen! De most hogy jött a tél sajnos azt is alig birnánk ki fizetni, sőt árammal nagyon adósak vagyunk!
2009. dec. 19. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
NE a Net-en keresgélj, az esély hogy találsz = a nullával! ha találsz is az csak átverés, pénzt sosem fogsz látni belőle, esetleg még tőled kérnek belépési, stb. összeget... (próbáld meg inkább a lakóhelyeden, időseknek favágást, tüzelő behordást, bevásárlást, gyógyszerkiváltás, gyermek felügyeletet, stb. esetleg ha van hó hóeltakarítást vállalni. Ezzel nagyobb az esély a pénzkeresetre!)
2009. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ez jó ötlet! Csak itt meg az a baj hogy mivel szerbiai (Vajdasági) vagyok azért a magyar nyelvet tudom és nem a szerbet és kicsit nehézkes lenne magam feltalálni! de meg kell oldanom!
2009. dec. 19. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
...azért, hál istennek laknak még arra, szép számmal magyarok is!
2009. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
laknak persze! :D
2009. dec. 19. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
vannak kereseti lehetőségek, de azok vagy átverések, vagy nagyon nem éri meg. Az más, ha van egy nagy forgalmú weboldalad, azon lehet reklámfelületet kiadni pl. Ha esetleg tudsz programozni, azzal is tudsz keresni valamennyit, de egyébként én nem szánnék rá időt.
2009. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!