Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy egyszer...

Miért van az, hogy egyszer lassú a netem, akadozik, máskor meg gyors, és semmi baj nincs vele?

Figyelt kérdés

Általában bekapcsolom a gépem, egy óráig jó a net, aztán belassul, és az online filmeket is szaggatja, nem jön a torrentem, stb. Máskor meg az átlag sebesség kb. kétszeresével jönnek a letöltések.

Mit csináljak? Köszi!


2014. ápr. 5. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja hogy torrentezel. az más, akkor min csodálkozol? Lehet e routereden kellene több portot nyitni.


Letesztelted torrent nélkül?

2014. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem mindig torrentezek. igazából mostanság sosem tudok, mert el sem indul a letöltés, olyan lassú a netem, ha elindul akkor is 5 kb/s-mal jön.

Olyan is van, hogy ha nézek egy valamit online, és kinagyítom a képet akkor akadozik, ha kicsiben nézem, akkor nem.

2014. ápr. 5. 19:26
 3/5 Tengor ***** válasza:

Milyen géped van? (CPU, VGA, memória, táp)

Milyen internet? (szolgáltató, típus)

Milyen a hálózat felépítése? (modem van? router? wifi/kábel, stb)

2014. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
Oprendszer?
2014. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért még mielőtt a gépedben keresnéd a hibát egy kérdés:szolgáltatód?
2014. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!