Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » No-reply@accounts. Google.com...

No-reply@accounts. Google.com címről szokott a Google levelet küldeni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván, ha google domain van ott. De ha a jelszavadat kérik, akkor ne küldd el nekik, és a Goggel szolgáltatásai túlnyomó részben nem fizetősek, tehát fizetni se fizess nekik. Ezen kívül akármit is írtak, e-mail formátumú értesítés akármiről nem hivatalos. (pénzügyileg)
2014. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt kaptam:


Someone recently used your password to try to sign in to your Google Account enyém@gmail.com. This person was using an application such as an email client or mobile device.


We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:


Saturday, April 5, 2014 11:40:05 AM UTC

IP Address: ...

Location: London, UK



If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately.


Reset password


If this was you, and you are having trouble accessing your account, complete the troubleshooting steps listed at [link]


Sincerely,

The Google Accounts team

2014. ápr. 6. 15:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nyilván nem én voltam, viszont nem értem azt, hogy miért írja azt, hogy valaki próbálkozott, amikor a levélből az derül ki, hogy az én jelszavamat használta, tehát nem próbálkozott, hanem gondolom sikeresen be is lépett. Nem? Ugyanakkor nem értem, hoyg ha már belépett, akkor mit akart? Gondolom robot volt.
2014. ápr. 6. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, csupan probalkozott, nem tudott belepni. Most azonnal valtoztasd meg a jelszavad (kis- nagybetu, szamok es karakterek kombinacioja ajanlott).
2014. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak próbált belépni, Google letitltotta, azonnali jelszóváltoztatás kell, de legyen jó bonyolult, pl. AjóKurv4nyád%IdeN3mLépszBe
2014. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!