Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő internetes vásárlá...

Zsarnai94 kérdése:

Mi a teendő internetes vásárlás "átveréskor"?

Figyelt kérdés
Interneten vásároltak tőlem egy terméket egy apróhirdetés honlapról. Felvettem a vevővel a kapcsolatot, elküldtem neki az árut, de nem hajlandó átvenni. Üzenetekre nem reagál, a posta csak 10 napig tartja a csomagot ott, még 4 nap és visszakerül a csomag. Nekem a két szállítási költség közel 6 ezer forintomba kerül, ami nekem nagy összeg. Fogyasztóvédelemhez fordulhatok ezen ügy kapcsán? Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. ápr. 7. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt bebuktad...

Utánvételesen semmit se küldünk, ezt megtanulhatod egy életre. Sokan szórakoznak ezzel, és nevetnek azon hogy kárt okoztak. Kicsit olvasgass utána a biztonságos üzletelésnek fórumokon. Attól függ hogy tudsz-e tenni valamit, hogy melyik oldalról van szó. (Pl. aukciós oldalnál van nyoma a vásárlásnak)

2014. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 soccerway ***** válasza:
Hát igen, csak előreutalás után kell postázni a cuccot, amikor már kifizette a motyót meg a postát is, akkor nincs vesztenivalód.
2014. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!