Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csatlakozik le állandóan...

Miért csatlakozik le állandóan a netről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az előző gépemen úgy volt megcsinálva a netem,hogy routerről antennás wifivel fogom a másik szobából a gépről. És egy szakember csinálta meg. de most újra lett rakva a gépem és feltelepítettem a cdvel,aztán megpróbáltam u.úgy kialakítani,mint a csávó. De néha lecsatlakozik róla. Azaz egy nap úgy 10x-5x...és idegesít..:/ Mit lehetne tenni ellene? Hogy csináljam meg úgy hogy állandóan ráálljon?

2014. ápr. 10. 11:40
 1/4 Tengor ***** válasza:

Nem egészen világos a hálózat kiépítése. A másik gép wifi jelét fogod v. a routerét?

Milyen CD-ről és mit telepítettél fel?

2014. ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

A másik gépnél van a net és a router,arról fogom én wifi antennával ilyen usbs.TL-WN722N és azzal a Cdvel amit hozzá adtak.

2014. ápr. 10. 11:53
 3/4 A kérdező kommentje:
UI és ott telepítettem fel az ehez tartozó drivert gondolom én. Úgyhogy most van egy TP linkes wifi beállító pult és egy sima windowsos esetleg arra gondoltam,hogy azért csinálja,mert kettő van a gépen
2014. ápr. 10. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom,hogy amit a cdről telepítettem fel azt letöröltem. A windowsosat meg fent hagytam és így nincs akadályoztatás.:)
2014. ápr. 11. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!