Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miben jobb az ebay mint...

Miben jobb az ebay mint bármelyik magyar webshop?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nyerészkedő piti alakok lakják. Azért ebből a fajtából elég tetemes penetrációt tudhatunk magunkénak az oldalainkon, valljuk meg. Ezen kívül ott a paypal által nyújtott visszafizetési garancia, a legtöbbször működik és hát a választék, az worldwide. Bár ha Magyarországról beszélünk ésszerűbb a német vagy az angol ebayről rendelni.
2014. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, webshop, aukciós oldalakról szólt a hozzászólásom. Van értékelés és nagyobb a választék. Van magyar webshop, aminél nem jobb, soknál jobb, biztonságosabb.
2014. ápr. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy a választék és nagy a forgalom. Így elég megbízhatóan lehet vásárolni ha magas értékeléssel rendelkezőtől veszel akinek nagyon sok az értékelése is.

Általában ez nem lesz nagyon olcsó, de megvehetsz olyasmit amitt itthon nem / nehezebben kapsz meg. Apróságokat rendeltem pl kínából mert sok termékre ingyenes a posta nekik így olcsóbban jött ki, de ez nincs így épp minden termékre...

Szóval jó alternatíva lehet. Annyi, hogy esélyesen bukod a garanciát, pontosabban ha valami olcsó cuccot veszel (vagy nagyot / nehezet), akkor nem éri meg visszaküldeni mert drága lesz a posta.

Én olyan évi átlagban 2-3-5 cuccot vásárolok onnan de főleg kis dolgokat, pl vettem 3 féle olcsó telefontokot hogy lássam melyik milyen lesz, ezek onnan olcsóbban beszerezhetők mint nálunk. De ez az olcsó kategória nem a bőr, jó minőségű cucc.

2014. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!