Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - Weboldal blokk,...

Facebook - Weboldal blokk, Spam blokk, Tiltás? A néhány napja indult wordpress oldalam linkjeit leblokkolta a facebook!

Figyelt kérdés

Ha kilinkelem az oldalhoz készített fan page-re (vagy akárhová), ez az üzenet fogad: "A bejegyzésedben szereplő hivatkozás potenciálisan nem biztonságos. "

Ugyan megengedi, hogy az ellenörző kód után mégis kitegyem a linket, viszont emiatt a látogatómat is elrettenti a megosztástól, nem beszélve arról, hogy amikor valaki rákattint egy linkre, ezt a figyelmeztetést kapja:

"A Facebook szerint ez a weboldal esetleg nem biztonságos. Amennyiben nem ismered az oldalt, kérjük, adj visszajelzést az esetleges kéretlen tartalomról (visszakerülsz a Facebookra)."


Egy árva szót sem írnak erről az interneten, legalábbis magyarul nem! Találtam egy pontosan erre vonatkozó kérdést a facebook helpdesk fórumon, viszont négy hónapja nem érkezett rá válasz.


Ha van tipped, hogy mi lehet a tiltás oka, vagy mégfontosabb, hogy hol tudom felvenni a kapcsolatot a facebookkal, hogy hol tudok fellebbezni a weboldalammal kapcsolatban, kérem jelezze, mert biztos, hogy tévedésről van szó!


Nem vagyok spammer! Nincs az oldalamon likekapu! Kérlek a kérdésemre válaszolj, maradjunk relevánsak!



2014. ápr. 11. 21:31
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldódott!

Ahogy megnőtt az oldal nézettsége, automatikusan eltűnt a blokk.

2014. ápr. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!