Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet helyettesiteni...

Hogyan lehet helyettesiteni es letorolni az elsodleges e-mail cimet Facebookon? (tobb info lent)

Figyelt kérdés

Van a cegnek egy oldala, amin eddig en voltam az adminisztrator, mert a sajat profilomrol keszitettem a ceg facebook oldalat. Egy teljesen uj proflt keszitettem nemreg, hogy a sajat profilomat majd elkulonitsem, es a masik legyen az adminisztrator, hogy ne jarkaljon be mas a szemelyes oldalamra a ceg altal. A ceg oldalanak az e-mail cimet adtam meg az uj profil elsodleges e-mail cimenek.


Eredmeny: nem tudok belepni se a ceg, se a sajat oldalamra, es nem tudom megvaltoztatni az uj profil elsodleges e-mail cimet, pedig gondoltam ez segthetne.


Mar csinaltam uj e-mailt, es be is regeltem, de nem hagyja torolni az elsodlegest.


Koszonom, ha valaki tudja a megoldast!!



2014. ápr. 12. 11:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Megoldottam vegul! :-)
2014. ápr. 12. 11:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek szerint most két e-mail cím is szerepel.

Állítsd be az újat elsődlegesnek, csak utána tudod törölni a régit.

2014. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!