Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A drága Digi mikor lesz...

A drága Digi mikor lesz hajlandó valami értelmeset tenni, vagy el kell őket a küldeni a? (gondolom értitek)

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve szívok a netemmel, mert nem azt nyújtja amit kell be van lassítva, de ugye a limitet hozza ezért őket nem érdekli. Rendben legyen, úgy se tudok mit csinálni, de most már mindig meg is szakad naponta 4-5ször persze, hogy a legrosszabb pillanatokban:) Azt mondják dugjam át direktbe(eddig routerről ment). Oké, át dugom úgy megy, gyors is ahogy kell neki(bár ez se végleges megoldás mert így a másik gép ugye nem kap netet..), de 1 óra után megszakad, és nem lehet visszacsatlakozni.

ŐŐ akkor dugjam vissza routerbe mert direktbe rossz a hálókártya?!!! Visszadugom így megint van net de egyből lassú, és már várom, hogy megint szakadozzon folyamatosan..

Segítséget, véleményt várok. Router a baj, vagy a digi bénázik? Nekem az utóbbi gyanúsabb..



2014. ápr. 13. 20:29
 1/4 Tengor ***** válasza:

Mivel a vezeték végén te vagy, először a saját eszközeiddel kezd a vizsgálódást!

Amikor routerről használod, akkor mindkét gépen megszakad a net? Ilyenkor a router konfig felülete elérhető és látszódik rajta, hogy nincs kapcsolat? Live oprendszerrel, milyen a kapcsolat?

Ha routerrel lassú, akkor valószínűleg azzal is gebasz van. Persze ettől még lehet a gépnek is baja.

2014. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnél szívtam ilyesmivel, és kiderült, hogy csak akkor szakadozik, ha a másik szobában használják a gépet. Azon az egyen van Windows. Ugye kár lenne ecsetelnem, hogy a szolgáltató egyszerű vírus/botnet védelme, amit a szerződés és/vagy az üzletszabályzat is említ...
2014. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A géppel nem hiszem, hogy gond lenne régi számítógépemen is ez volt, és nem rég vettem egy újat, és a net probléma ugyanúgy megmaradt. Kicsit jobban utána járok még a dolgoknak, ezt most heves felindulásból írtam meg ilyen fele-másan, de érdekes, hogy eddig 4 évig vagy tudom is én mióta semmi baj nem volt az internettel.
2014. ápr. 14. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van wifi, akkor lehet a szomszéd vírusóvodája is a háttérben.
2014. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!