Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem valamit MEGA nevű...

Letöltöttem valamit MEGA nevű oldalról, ilyen felhő alapú dolog, de egyszerűen nem mentette sehova, nem találom. Hol keressem?

Figyelt kérdés

Nem regisztráltam, mert engedte anélkül is. Kivártam, 36 perc alatt lejött, de nincs sehol.

Most felregisztráltam, de újra akarná tölteni.



2014. ápr. 13. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a böngésző letöltéseit a böngészőn belül: ctrl+j és ott lesz. Duplakattal nyisd meg.
2014. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ott sajnos.
2014. ápr. 13. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor Eszközö/letöltések. Ha nincs ott, akkor nem töltötted le.
2014. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mega-ról 2 menetben jön le a cucc,felhőalapú tárhely,először leszedi aztán úgy egy perc alatt töltődik át a gépre.Jó,gyors,de nappal kell tölteni kora estétől kezdve le van terhelve/gondolom/és akkor belassul.Én is jártam már úgy hogy elvileg lejött aztán mégsem volt sehol,előfordul,töltsd le még egyszer.Én nem regisztráltam szerintem attól nem függ semmi.
2014. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!