Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kolátozott ismerős? Hogyan...

Kolátozott ismerős? Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
A kedves párom, féltékenységből úgy gondolta letilt a legnagyobb közösségi oldalról, ( inkább nem írom a nevét, mert nem tudom mennyire szabad itt ) . Szóval ismerősök lettünk természetesen, megint, és vissza is állította h közeli ismerőse legyek, viszont azt írja ki hogy korlátozott ismerőse vagyok. De így én semmit nem látok az adatlapjából szinte. Rengeteg helyen utánajártunk már, írnak erről, de azt hogy pontosan hol lehet beállítani vagy ilyenek, semmit. Segítene valaki? Előre is köszönöm!

2014. ápr. 14. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írd ki, hogy Facebook. Ma már a TV-ben sem tiltott márkaneveket kimondani, itt meg sosem volt az. :) Lásd lentebb, mindenki kiírja. :)

[/off]


Nem vagy véletlenül az ő Korlátozott listájában?

facebook.com nyitólapon, az idővonal bal oldalán az "ISMERŐSÖK" felirat mellett rákattint az "ÖSSZES" linkre és a megjelenő listában (ismerőslisták listája) rámegy a Korlátozott listára, nem lát téged ott?

2014. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!