Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze 5-10 percenk...

Miért omlik össze 5-10 percenként a Google Chrome? Érvényes vírusirtó van a gépemen, előtt ellenőriztem, nem talált vírust. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 11:01
 1/7 Tengor ***** válasza:
Valamelyik bővítmény nem okozhatja a hibát?
2014. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

A korod és a nemednek semmi köze a probléma megoldhatóságához. Vége már az időszaknak, amikor a nők otthon ültek és a gyerekneveléshez kellett csak érteniük...

A kilépés X alatt van 3 vízszintes vonal, arra ha kattolsz és kiválasztod a Beállításokat, akkor előjön egy oldal. Annak a bal oldalán a Bővítményekre kattintva kapsz egy listát a futó bővítményekről.

Ideiglenesen tiltsd le mindegyiket és figyeld, hogy hogy viselkedik a böngésző. Ha továbbra is vacakol, akkor valószínűleg nem bővítmény okozza a problémát. Ha megjavul, akkor fokozatosan kapcsolgass be 1-1 bővítményt és várj 10 percet negyed órát, hogy mi történik.

2014. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Futtass le Ccleaert és a vírusirtódat is, bár valószínűleg az egész neten zavarokat okozó OpenSSL titkosítás okozza. Nekem is akadozott, de a Thunderbird levelező (3 Gmail postafiókkal) teljesen megbolondult. A megoldás: az összes megjegyzett jelszó törlése, az összes jelszó megváltoztatása. Gmail-ben és Facebookon is.

[link]

2014. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Használj Operát. A chrome ot én se szeretem.
2014. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:

Mivel a Chrome összeomlása nem természetes, ezért az Opera használta is csak elfedi a problémát, nem orvosolja azt.

Egyébként pedig az Opera gyakorlatilag egy előre modolt Chrome, szóval...

2014. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem chrome mert a chrome agresszív és nem jegyzi meg a beállításokat. amugy tényleg kopiztak egy kicsit a chromeról. Akkor leginkább a firefox, és telepítsd újra a chrome-ot.
2014. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

Nem Chrome? Még a Chrome-ra kiadott kiegészítőket is futtatja úgy, hogy egyes Chrome verziók a korábbi v. régebbi Chrome-ra írt kiegészítőket nem akarták elindítani.

Agresszív? Engem sosem pofozott fel, amíg használtam.

Milyen beállításokat nem jegyez meg?

2014. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!